Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor je danes na povabilo osmošolk Janje in Rebeke obiskal Osnovno šolo Koper. Ob prihodu so predsednika republike pričakali učenci v tradicionalnih istrskih nošah in mu izrekli dobrodošlico na šoli, ki jo obiskuje 954 (devetsto štiriinpetdeset) otrok. “Naši otroci imajo ogromen potencial,” je v pozdravnem nagovoru dejal ravnatelj Anton Baloh in … Nadaljujte z branjem Predsednik Pahor s koprskimi osnovnošolci o njihovi prihodnosti in povezovanju: “Razvijajte svoje talente in iščite tiste, ki jih še ne poznate. Navdihujte z lastnim zgledom.”